Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Aby przedstawić naszą ofertę na podstawie ustawy o RODO, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dbamy o Twoją prywatność, Twoje dane są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz je edytować lub wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności. Szczegółowe informacje w polityce prywatności >zobacz<

zamknij

Aktualności

Zapraszamy do śledzenia aktualności związanych z naszą firmą. Będziemy tutaj na bieżąco dodawać materiały i porady naszych specjalistów związanych z branżą budowlaną. Informacje związane z oferowanymi produktami w hurtowniach budowlanych KUBOT oraz cenne porady techniczne, które możecie wykorzystać w codziennej pracy.

Systemy dekoracji ściennych FOX DEKORATOR

Fox Dekorator to polska firma specjalizująca się w systemach dekoracji ściennych. W dzisiejszym filmie zobaczymy jak powstają takie efekty jak: Diamento 3D, Kalahari, Relief Perłowy i Mech Dekoracyjny.

Usłyszymy również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • Na co zwrócić uwagę przy nakładaniu efektów?
  • Czy efekty można odświeżyć?
  • Czy aplikowanie produktów jest trudne?
  • Czy produkty możemy nakładać na każde podłoże?
  • Czy produkty można aplikować na zewnątrz?

Zapraszamy do oglądania i do naszych Hurtowni Budowlanych Kubot!

Remont kościoła na Ukrainie

W latach 2011-2012 razem z Arkadiuszem wybraliśmy się na Ukrainę, żeby przed remontem kościoła oczyścić ściany z kwasów i nawozów, które wcześniej były w nim magazynowane... Wspaniała przygoda, która zostanie z nami już na zawsze :) Zachęcam do obejrzenia całego filmu. Antoni Kubot

Narzędzia firmy SOLID

W tym filmie chcemy Państwa zachęcić do zapoznania się z produktami firmy SOLID, z którą współpracujemy już od kilku lat. Produkty pod marką SOLID, są dla profesjonalnych wykonawców budowlanych, którzy doceniają wysoką jakość i niezawodność użytych narzędzi.

Produkty firmy GREINPLAST

Kolejna firmą, którą zaprosiliśmy do współpracy nad cyklem filmów jest producent polskiej chemii budowlanej Greinplast. Firma Greinplast opiera swoje działania na haśle reklamowym: BUDUJEMY POLSKĄ JAKOŚĆ! Produkty firmy Greinplast już od wielu lat są dostępne w Hurtowniach Budowlanych Kubot a ich jakość jest bardzo wysoka.

W filmie zostaną omówione następujące produkty Greinplast:

  • farba ceramiczna,
  • farba lateksowa,
  • farba antyrefleksyjna,
  • farba gruntująca,
  • grunt żelowy

Wkrótce pojawią się nowe filmy! Zapraszamy

Zapraszamy do śledzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku: